HYDRAFACIAL MD İLE CİLT YENİLEME

HydraFacial MD, FDA (TheFoodandDrug Administration) onaylı, cerrahi olmayan, non-invaziv bir sistem olup, Hollywood yıldızlarının tercih ettiği, en son cilt yenileme prosedürlerinden biridir.

Cilt gün boyunca maruz kalınan çevresel faktörlerin etkisi ve doğal yaşlanma süreci ile giderek nemini kaybeder ve ciltteki kollajen ve elastin miktarı azalır. Hydrafacial cilt yenileme sistemi ile cildin ihtiyacı olan tüm bakımlar tek seansta uygulanarak sağlıklı ve parlak bir cilt görünümü elde edilir.

İşlem herhangi bir iğne enjeksiyonu olmadan sadece vakumlama yöntemi ile yapılır. Antioksidan, hyalüronik asit ve peptid içerikli serum, vakumlu başlıktan basınçla püskürtülür. Vorteks isimli bu teknoloji sayesinde cildi besleyen bu maddeler hijyenik bir şekilde cilde iletilir. Böylece, cilt ölü hücrelerden, siyah noktalardan ve aşırı yağdan arındırılır. Cildin ihtiyacına göre uygun serumlar kullanılarak, ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri ve lekeler tedavi edilmekte, cildin nemlendirilmesi ve elastikiyet artışı sağlanmaktadır.

Kadın-erkek, her yaş grubuna ve hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine, her mevsim uygulanabilen bu sistem ile ilk seanstan itibaren gözle görünür bir fark oluşur.

Uygulamalar tedavi amaçlı ise 1 hafta aralıklarla 4-6 seans şeklinde önerilir. Etkinliğin devamı için ayda 1 kere tekrarlanması önerilir. Sadece daha sağlıklı ve parlak bir cilt için bakım amacı ile yapılacaksa ayda 1 derinlemesine temizlik yeterlidir.

Uygulama sonrası kızarıklık ve tahriş oluşmaz, kişi günlük yaşantısına devam edebilir.
İşlem sonrası özel bir bakım gerekmez, sadece o gün yüz yıkanmamalıdır.

Google Etiket: HydraFacial Konya, hydrafacial fiyat Konya, hydrafacial fiyat 2018 Konya, hydrafacial Konya kampanya, hydrafacial power, hydrafacial Konya, Konya hydrafacial kampanya, Hydrafacial solüsyon Konya, Cilt Yenileme Konya