En İyi Lazer Epilasyon 2021
En İyi Lazer Epilasyon 2021

En İyi Lazer Epilasyon

En iyi lazer kıl ve tüy çıkarıcı incelemeleri Gereksiz tüyleri almak için, evde en iyi tüy lazer işlemine ihtiyacınız olacaktır. Güzelliğin süslemeye ihtiyacı yoktur ama elbette güzelliğin bakıma ihtiyacı vardır. Çoğumuzun yüzünde ve diğer vücut bölgelerinde istenmeyen tüylerin olması oldukça doğaldır. Ağda, tüy aldırma hakkında konuşurken eski bir okuldur. Tüysüz bir cilt için her zaman salona veya güzellik salonlarına gidemezsiniz.

Her zaman geleneksel tıraş yöntemleriyle yüzünüzdeki veya vücudunuzdaki tüyleri almak hiç zevkli değil. Sert paranızın çoğunu geleneksel yollarla harcıyorsunuz. Güzellik salonlarını veya hizmetlerin sunulduğu yerleri ziyaret etmek sıkıcı bir rutindir. Zor kazandığınız paradan tasarruf etmek için cihazınızı rahatlıkla size biraz zaman ve para kazandıracak şekilde alın. .

Yirmi altı farklı tüy alma cihazı üzerinde araştırma yaptıktan sonra, burada ilk ona geliyoruz. Bu yazıda, sizin için evde en iyi tüy lazer almanın ne olduğunu öğreneceksiniz. Çeşitli aralıklarda ve markalarda kaliteli cihazlar bulmak kolay değil.

Ayrıca cildinizin tonunu ve onun için istediğiniz makinenin türünü bilmeniz gerekir. Cilt tonunu anlamak için hemen hemen her profesyonel klinikte çözülmesi gereken Fitzpatrick Ölçeği vardır. Seçimleri kolay ve kullanışlı hale getirmek için doğrudan incelemelere geçelim.

2021 Yılında Evde En İyi Tüy Lazer Tedavisi
Tria Laser 4x Epilasyon - Ev İçin En İyi Epilasyon Lazer
iLight Pro Kalıcı Tüy Alma - Profesyonel Kalıcı Tüy Alma
U-Kiss IPL Lazer Epilasyon - Profesyonellerin En İyi Seçimi
CosBeauty IPL Tüy Dökücü - Kalıcı Lazer Epilasyon
MLAY Lazerle Çıkarma - Evde Pro Lazer Epilasyon
Yofomay Gelişmiş Tüy Lazeri Temizleme - En İyi IPL Tüy Alma
MiSMON IPL Tüy Lazeri Temizleme - Etkili ve Sonuç Odaklı
Deess IPL kıl ve tüy Lazeri Kaldırma - Profesyonel Dermatologların Seçimi
TUMAKOU-T6 kıl ve tüy Lazeri Kaldırma - Evde Kalıcı Ağrısız Epilasyon
BoSidin Yüzde Kalıcı Tüy Alma - Kadınlar İçin Ağrısız Kalıcı Tüy Alma

1. Tria Güzellik İncelemesi
Tria Güzellik İncelemesi

İle
kıl ve tüy dokularını devre dışı bırakır ve yumuşak bir cilt bırakır
Profesyonel bir lazer olarak çalışır
Sonuç almak için üç aylık tedavi
Karşısında
Anında sonuç alamazsınız
Yaralıyor
Mini Karar
Size evde kolay kullanımla hizmet verebilecek en güçlü tüy giderme çözümü. Koltuk altı ve bikini dahil tüm vücut bölgelerinde tüy alma özelliğine sahiptir.

Genel Bakış
Profesyonellerin ve dermatologların çoğu, daha iyi çalışabilecek bir teknolojiye sahip olmak için her zaman daha iyi seçenekler aramaktadır. Lazer teknolojisinin şu ana kadar istenmeyen tüyleri almak için çalıştığını da duyuyoruz. Tria kıl ve tüy çıkarıcı 4x, listenin başında ve editörümüzün ödüllü cihazıdır. Birçok dermatolog ve cilt bakımı uzmanı, harika sonuçlar nedeniyle bu cihazı diğerlerinin yanı sıra kullanıyor. Ne sunduğunu ortaya çıkarmak için incelemeye girelim.

Açıklamalar
Profesyoneller tarafından kliniklerinde epilasyon için normalde kullanılan ofis içi diyot lazer teknolojisini duyduğunuzda şaşıracaksınız. Bu lazer epilasyon sisteminde aynı teknoloji kullanılmaktadır. Evde kullanılması amacıyla tasarlanmıştır. Evde kullanım kolaylığı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Evde epilasyon teknolojisinde zirveye çıkabilecek tek üründür. FDA evde kullanımına izin verdi ve güvenli olmasını tavsiye ediyor. Artık bu tüy lazer alma sistemiyle istenmeyen tüylerinizi evde alabilirsiniz. Ve bunu klinikte bir dermatologla yapmış gibi hissedin.

Ne bekleyebileceğinizi
Cihaz, 4x lazer teknolojisi ile yüzünüzdeki ve diğer vücut bölgelerinizdeki tüyleri alabilecek kadar güçlüdür. Üç kat daha fazla kıl ve tüyı yok eden enerji üretebilir. Cihaz sonuçları kendiliğinden göstermiyor. Görünür sonuçlar almak için belirli bir süre beklemeniz gerekir. Yaklaşık üç ay sürer.

İşte kullanımı ve kullanım aralıkları için bir öneri. Tüy dökmenin en iyi sonuçlarını almak için iki haftada bir kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Tedavi ile sonuçları yol boyunca alırsınız. Süreç yavaştır ancak size en iyi tedavi sonuçlarını vermede görünür.

Sonuç olarak
Tria güzellik epilasyon lazeri 4x, size evde bir klinik tedavisi verebilecek en iyi diyot lazer teknolojisi sistemlerinden biridir. Dermatologların çoğu, istenmeyen tüyleri yüzünüzden ve vücudunuzdan almak için aynı teknoloji ürünlerini kullanır. Üst düzey fiyat etiketi nedeniyle paralı erkek ve bayanlara tavsiye edilir.


2. Remington iLIGHT Pro İncelemesi
Remington iLIGHT Pro İncelemesi 

İle
Tam vücut bakımı
Cilt tonu test cihazı
Cilt teması için bir sensör
Karşısında
Uzun kullanımdan sonra acıyor
Mini Karar
Klinik olarak kanıtlanmış etikete sahip en yüksek puanlı IPL kalıcı kıl ve tüy lazer temizleyici. Kalıcı sonuçlar ve tüm vücut bakımı ile evde en iyi kıl ve tüy lazer çıkarıcılardan biri.

Genel Bakış
Kalıcı bir tüy azaltma sonucu

Sürekli tedavi ile bunu elde edersiniz. IPL (yoğun darbeli ışık) lazer tedavisi ile bu kıl ve tüy çıkarıcı, cilt tonunuzu test etme ve buna göre tedavi etme özelliklerini verir. Mükemmel performans ve uzun ömürlü sonuçlarla güçlü ve etkilidir. Profesyoneller tarafından kullanılan teknolojinin aynısını alın.

Açıklamalar
Tıraş ve iplik geçirme gibi geleneksel tüy alma yöntemlerinden farklı olarak iLight, size kalıcı tüy giderme çözümü sunan evde en iyi tüy lazer alma yöntemidir. kıl ve tüy büyümesini engellemek için ışık enerjisi kullanıyor. Tedavi süreci kıl ve tüy kuvvetinin zayıflamasına neden olur. Net bir tüy azaltma ve sürekli tedavi ile kalıcı bir tüy alma göreceksiniz.

FDA onaylı bir üründür ve ayrıca klinik çalışmada kanıtlanmış bir kaydı vardır. Ürettiği gücü duymak isterdiniz. Flaş başına 16 jul güçle güçlü flaşta inanılmaz derecede harika. 3 ekstra hafif kartuş ile tüm vücut tüy alma olanağı sunuyor. Bu özelliğin eklenmesi, cihazınızın toplam 6.000 flaş üretmesini sağlayacaktır.

Ne bekleyebileceğinizi
Hızlı ve naziktir ve hatta kullanımı oldukça kolaydır. Bu size profesyonel tedavi verecek en iyi evde tüy alma lazer sistemi desem bu yanlış bir ifade olmaz. İstenmeyen tüy alma için nazik kullanımla paradan ve zamandan tasarruf edin. Burada bitmiyor, sadece epilasyon ile tedavi size kalıcı tüy azaltma sağlayacaktır.

En iyi sonuç için tedavi sürecini iki hafta aralıklarla tutarlı bir şekilde bir yıl boyunca yapmanız gerekir. Şimdi sonuçların süresini aylara ayırın çünkü süreç uzun vadeli. İz tutmak için yüzün, koltuk altının veya ellerin birkaç fotoğrafını çekin. Altı ay sonra sonuçları ilk alınanlarla karşılaştırın. Dokuz ay ve 12 ay sonra karşılaştırma sürecini tekrarlayın. İstenmeyen büyüyen tüylerinizin alınması için kalıcı bir çözüm elde edersiniz.

Sonuç olarak
Profesyonel tedavi yetenekleri ile hızlı ve rahat bir evde lazer epilasyon yapmayı düşünüyorsanız. Bu, cilt tonu test cihazı ve tedavi iyileştirmesi ile en iyi seçim olacaktır. Hiç kimse salonlarda ve giyinme hizmetlerinde her zaman zaman ve zor kazanılan parayı boşa harcamak istemez. İstenmeyen tüylerden tutarlı tedavi ve kalıcı çözüm ile kurtulmak isteyenler içindir. Remington iLight Pro tüy alma sisteminin en mükemmel yanı cinsiyet önyargısı değildir. Hem erkekler hem de kadınlar kullanabilirdi.


3. U-Kiss IPL Sistemi
U-Kiss IPL Sistemi

İle
Tüm vücut bakımına izin verir
Kalıcı tedavi çözümü
IPL Teknolojisi
Karşısında
Beyaz kıl ve tüy için değil
Ayrıca siyah ten üzerinde çalışmıyor
Mini Karar
Evde kullanım için güvenli ve klinik olarak kanıtlanmış IPS lazer epilasyon sistemi. İstenmeyen tüylerinizi tedavi etmek için aynı klinik IPL teknolojisini kullanıyor.

Genel Bakış
Evdeki tüm kalıcı lazer epilasyon cihazlarını listelemek için çok çalıştığımızı söylersem. Bu açıklama yanlış olmaz çünkü ev incelemelerinde en iyi lazer kıl ve tüy çıkarıcı listesinde yer alanların çoğu kalıcı tüy azaltma özelliklerine sahiptir. Kalıcı tüy azaltma özellikleriyle de buna sahip olursunuz. Aynı zamanda tedavi için aynı klinik yoğun atımlı ışık teknolojisini kullanıyor.

Açıklamalar
Kullandığı teknoloji klinik olarak kanıtlanmıştır ve evde kullanmak için güvenlidir. Evde U-Kiss IPL kalıcı epilasyon sistemine sahip olarak tam bir tedavi görürsünüz. Profesyonel dermatologlar ve güzellik salonu uzmanları tarafından kullanılan teknolojinin aynısıdır. Hızlı ve etkili sonuçlarını duymak isterdiniz.

U-Kiss, kıl ve tüy köklerinize yoğun darbeli lazer ışını yayarak tedavi eder. kıl ve tüy, tedavi süreci boyunca ışığı farklı aşamalarda emer. Bu şekilde kıl ve tüy uzaması azalır ve tedavinin tamamlanmasıyla kıl ve tüysız parlak bir cilde kavuşursunuz. Kullanılması gerektiğinde kullanın, yani istenmeyen tüyleri gördüğünüzde evde tedavi edin.

Ne bekleyebileceğinizi
Cihazın üstünde ışık bulunan bir flaş penceresi göreceksiniz. Kullanmak için kıl ve tüyınızı tedavi sürecine başlamak istediğiniz yerde tıraş etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Tıraşlı cildi alkollü pamukla temizleyin ve cihazı çalıştırmak için fişe takın. Gözleriniz için koruyucu gözlük takmayı unutmayınız. Cihazda iki seçenek modu elde edersiniz. Ya slaytta ya da tek flaşta ayarladınız.

Şimdi pencereyi istenmeyen tüyler için tedavi sürecini başlatmak istediğiniz yere yerleştirin. Zamanın tarzına göre bir kullanım modeli belirlemeniz gerekir. Başlangıçta dördüncü aya kadar mükemmel sonuçlar elde etmek için işlemi haftada iki kez tekrarlayın. Dördüncü aydan sonra haftada bir kullanmanızı öneririm. Sonuçları altı ila on iki ayda alırsınız.

Sonuç olarak
Etrafta birçok cilt bakımı ve tüy alma ürünü ve cihazı görebilirsiniz. Yüzünüzdeki veya diğer vücut bölgelerinizdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için kalıcı bir çözüme ihtiyacınız var. U-Kiss IPL kalıcı tüy alma sistemi,

İstenmeyen tüyleri tüm vücut kısımlarını çıkarmak ve cildinize tedavi ile bakım yapmak. Bunun için gereken zamana bağlı kalmanız gerekir.


4. CosBeauty IPL Kalıcı İnceleme
CosBeauty IPL Kalıcı İnceleme
 
İle
Otomatik sensör cilde uyum sağlar
Hızlı ve etkili
Mükemmel derecede pürüzsüz ve rahat kullanım
Karşısında
Açık sarı kıl ve tüylarda çalışmamak
Mini Karar
FDA, istenmeyen tüylerinizi kalıcı olarak gidermek için binlerce flaş ışıklı hafif bir epilatörü temizledi. Sensörler cilt tonuna uyum sağlar ve buna göre davranır.

Genel Bakış
Önceki lazer epilasyon makineleri incelemelerinde bahsettiğim teknolojinin aynısı. Cihaz FDA onaylıdır ve vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayabilir. Bacaklarınızdaki veya kollarınızdaki tüyleri sadece on beş dakika içinde alabileceğiniz kadar hızlıdır.

Açıklamalar
Cihaz, size etkili tedavi sağlamak için binlerce yanıp sönen ışıkla bir IPL lazer teknolojisi sunuyor. Paketle birlikte bir kullanım kılavuzu alacaksınız. Güvenlik ipuçları dahil olmak üzere cihazın kullanım modelini okumayı ve anlamayı unutmayın. Cihazı kullanırken güç kaynağına bağlı tutun. Flaş emisyonlarını bilmeniz gerektiği gibi, cihazı çalıştırmak için enerjiye ihtiyacınız olacaktır.

Cilt tonunuzu uyarlamak ve ona göre davranmak için otomatik bir sensörle birlikte geliyor. Cildinize cihazın el fenerine bastığınızda. Işık kırmızıya döndüğünde yeşile ve kırmızıya döner ve kırmızı kalır, bu, cihazın cildinizde kullanım için uygun olduğunu gösterir. Ya da başka bir deyişle cihaz artık tedavi ve sağlıklı sonuçlar almak için cildinizle uyumludur. Cihaz 7,2 x 2,6 x 4,7 inç boyutlarında ve 3 pound tartım kapasitesinde geliyor.

Ne bekleyebileceğinizi
Vücut organlarınızdaki istenmeyen tüyler için güvenli ve kalıcı bir çözüm elde edersiniz. Mükemmel pürüzsüz IPL teknolojili tüy alma cihazı sizi özenle tedavi eder ve cildinizde büyüyen fazladan tüylerden kurtulmanızı sağlar. Diğer lazer epilasyon ev cihazlarına göre zaman içinde hızlı ve etkilidir. Cihazı tedavi için kullanırken, olağanüstü sonuçlar elde etmek için cihazı cildinize sıkıca bastırmalısınız.

Paket size CosBeauty IPL kalıcı tüy alma cihazını, şarj cihazı ve güvenlik gözlükleriyle birlikte verecektir. Cihazı tedavi için kullanmadan önce koruyucu gözlük takmalısınız. Cihazın doğal olarak siyah kıl ve tüylar, koyu kahverengi kıl ve tüylar ve koyu sarı kıl ve tüylar üzerinde etkili bir şekilde çalışabileceğinden bahsedeceğim. Cihazın kaldırma tedavisi için açık sarı tüyler üzerinde çalışmadığını bilmelisiniz.

Sonuç olarak
Diğer tüm önlemlerin ve güvenlik önlemlerinin yanı sıra CosBeauty IPL kalıcı tüy alma sistemi evde pürüzsüz ve ağrısızdır. İlk tedaviden sonra mükemmelliği ve gözle görülür sonuçları hissedeceksiniz. İlk tedavinin makinenin iki hafta boyunca günlük kullanımı olduğunu unutmayın. Yüzünüz, kollarınız, bacaklarınız ve bikini bölgeniz için rahatlıkla ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paralı erkekler ve bayanlar için CosBeauty IPL kalıcı epilasyon tavsiye ederim. Her iki cinsiyet de kullanabilir.


5. MLAY IPL Sistemi Evde İnceleme
MLAY IPL Sistemi Evde İnceleme
 
İle
Hızlı ve etkili
Altı seansta gözle görülür sonuçlar
Ağrısız tüy alma işlemi
Karşısında
Siyah tenli erkekler ve kızlar için değil
Mini Karar
IPL teknolojisi ile kalıcı sonuçlar için tüm vücut tüy temizleyici ev sistemini edinin. Ev kullanımı için FDA tarafından onaylanan gelişmiş yoğun atımlı ışık makinesidir.

Genel Bakış
Tedavi bittikten sonra size pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt kazandıracak profesyonel bir ev epilasyon sistemidir. Cilt cihazları ile ilgili trend ve standartlara göre güvenlik önce gelir. Cildinizde kullanmak için FDA tarafından onaylanmıştır. Sistemin vücut bölgelerinizdeki fazla tüylerin alınması için evde kullanılması tavsiye edilir. Cihazı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için tedavi sürecine başlamadan önce kullanım kılavuzunu okuyun.

Açıklamalar
İstenmeyen büyüyen tüylerinizi tedavi etmek için lazer flaşlarının IPL teknolojisini kullanıyor. Kalıcı epilasyon sistemi, bulunduğunuz her yerde kullanılabilir ve profesyonel tedavi gibi hissedebilirsiniz. Salonların ve güzellik hizmetleri sağlayıcılarının çoğu, olağanüstü sonuçlar elde etmek için aynı teknolojiyi kullanıyor. Tam tedavi ile daha iyi sonuçlar elde etmede şaşırtıcı derecede etkilidir.

Cihaz size evdeki diğer pahalı tüy alma sistemlerinden beklediğiniz sonuçları veriyor. 300k artı ışık parlaması yayabilir. Tedavi alanı için 3,9 cm kare boyutunda bir pencere sunuyorsa, ev için MLAY IPL lazer kalıcı epilasyon sistemi. Yumuşak ve ışıltılı bir cilt ile hissetmek için profesyonel bakım sağlar.

Ne bekleyebileceğinizi
Sonuçları görmek için daha uzun süre beklemenize gerek yok. Tedaviye başladığınızda sonuçlar oldukça görülebilir. Çok kısa sürede tedavi edilen istenmeyen tüylerin sayısının azaldığını ve kalanlarının yavaş yavaş büyüdüğünü göreceksiniz. İnce kıl ve tüylar için, sadece beş tedavi seansına ihtiyacınız olacak ve bunların azaldığını göreceksiniz.

Yüzde 85.

Kalın tüy alma hakkında konuştuğumuzda, gözle görülür şekilde azalmış kıl ve tüy miktarı görürsünüz. İnce kıl ve tüya kıyasla kalın kıl ve tüyların yüzde 82'ye varan oranda alıma ulaşmak için ekstra üç seansa ihtiyacı olacaktır. Siyah, kahverengi ve koyu kahverengi kıl ve tüy renkleri ile beyaz tenlerde etkilidir. Yukarıdakilerin tümü, cilt sensörlü beş enerji seviyeli bir cihaz alırsınız.

Sonuç olarak
IPL lazer epilasyon teknolojisinde altı seansın gözle görülür bir değişiklik getirebileceğini hayal ettiniz mi? Piyasadaki yüksek iddialara sahip üst düzey fiyat etiketi cihazlarının aksine, bu, görünür sonuçlarla etkiliyse. Sadece altı seansta istenmeyen büyüyen ince kıl ve tüylarınızdan kurtulursunuz. Evde bir IPL kalıcı epilasyon sisteminin sunduğu tüm niteliklere sahip düşük fiyatlı fiyat.


6. YOFOMAY Gelişmiş IPL İncelemesi
YOFOMAY Gelişmiş IPL İncelemesi

İle
Üç ay sonra gözle görülür sonuçlar
Hızlı, sorunsuz ve etkili tedavi
Evde güvenli ve kullanımı kolay
Karşısında
Gözlem yok
Mini Karar
Tüy azaltmanın gözle görülür sonuçları olan en güçlü epilasyon tedavisi. kıl ve tüyların yeniden uzama döngüsünü durdurduğu için kalıcı tüy azaltma artık bir iddia değil.

Genel Bakış
Vücudunuzun herhangi bir yerinde fazladan ve istenmeyen tüyleriniz olduğunda, her zaman ondan kurtulmaya çalışırsınız. Evde tedavi seansları kapasitesi ile kalıcı çözüm Yofomay IPL lazer kıl ve tüy çıkarıcı şeritte duruyor. Güzellik salonlarının epilasyon için kullandığı teknolojinin aynısını kullanıyor. Hızlı ve gözle görülür sonuçlar sizi sadece üç aylık tedavide memnun edecektir.

Açıklamalar
Evde epilasyon tedavisi için klinik olarak test edilmiş güvenli bir cihaz alırsınız. Ayrıca kıl ve tüy döngüsünü kırmak için IPL teknolojisi lazer ışığı flaşlarını kullanıyor. Flaşlar kıl ve tüy köklerini zayıflatır ve büyüme kapasitesini düşürür. Bu süreçte kıl ve tüyın yeniden uzama kapasitesi durur ve kıl ve tüysız berrak ve parlak bir cilt görürsünüz. Yofomay ile evde pürüzsüz ve ağrısız tedavi seanslarını duymaktan mutluluk duyacaksınız.

kıl ve tüy büyümesini azaltmak için yumuşak ışık darbeleri üretir. Sayılmış birkaç seanstan sonra kıl ve tüy uzamasında gözle görülür bir azalma göreceksiniz. Doğal sarı kıl ve tüylı açık ve orta ten renklerinde size etkili sonuçlar verir. Sarışından koyu kahverengiye veya siyah kıl ve tüya kadar değiştiği için uyumluluk burada bitmiyor. Beyaz kıl ve tüylarda etkili sonuç alamazsınız. Evde Yofomay IPL epilasyon sisteminin etkisiz sonuçları doğrultusunda kızıl kıl ve tüyı ve gri kıl ve tüyı bilmelisiniz.

Ne bekleyebileceğinizi
Tedavi seansları için uygun bir program izlemeniz gerektiğine dikkat edilmelidir. Kullanım talimatlarını içeren kullanım kılavuzuna sahip olursunuz. Ancak ilk dört tedavi seansı için iki haftada bir kullanmanız gerekir. İlk dört tedavi seansından sonra tedavi edilen bölgeye uygulamak için ayda bir seans yapmanız gerekir.

Bu cihazın sonuçları ve testleri ile hem erkekler hem de kadınlar için oldukça inanılmaz. Evde Yofomay IPL lazer kalıcı epilasyon sistemi ile tedavi edilen tüm uyumlu kıl ve tüy tipleri 6 ila 8 seans sürer. kıl ve tüy uzaması durur ve istenmeyen tüylerden kurtulursunuz. Yofomay'i yüz, kollar, bacaklar ve bikinide kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak
Kalıcı epilasyon için tüm vücut parçalarınızı evde tek bir cihazla tedavi edin. Yofomay, kullanımı kolay ve evde kullanım için klinik olarak test edilmiş gelişmiş IPL lazer teknolojisi sunar. Yofomay ile zamandan ve zor kazanılan paradan tasarruf edin. Artık tüy alma seansları için güzellik salonlarından randevu almanıza gerek yok. Yofomay, ev incelemelerinde en iyi lazer kıl ve tüy çıkarıcı listesindeki diğerleri gibi evde de epilasyon yapma yeteneği verecektir.


7. Evde MiSMON
MiSMON Evde

İle
Enerji seviyeleri manuel seçimi
Düşük kaliteli fiyat etiketi
Çok çeşitli uygulamalar tarafından desteklenir
Karşısında
Yüzünde kullanamazsın
Mini Karar
IPL teknolojisine sahip bir ev için güçlü ve kalıcı epilasyon çözümü. Güvenli, kullanımda nazik ve yüksek hızda etkilidir.

Genel Bakış
Evde kullanım için diğer en iyi lazer kıl ve tüy çıkarıcı cihazların aksine, MiSMON almak için bir miktar ödeme yapmazsınız. Evde kalıcı epilasyon çözümü ile düşük bir fiyat etiketi sunuyor. Profesyonel bir tedavi hissedersiniz ve hızlı sonuçlar alırsınız. Otomatik cilt sensörü cilt tonunuzu kontrol eder ve cihaz kullanımını buna göre ayarlar. MiSMON kalıcı kıl ve tüy çıkarıcı sistemini keşfetmek için incelemeye girelim.

Açıklamalar
MiSMON kalıcı kıl ve tüy çıkarıcıyı, destekleyici uygulamalar açısından diğer cihazlarla karşılaştırırsanız. Bu, çok çeşitli uygulamalar tarafından desteklendiğinden gözle görülür bir fark göreceksiniz. Destek, kullanıcı dostu özelliklerin kapasitesini basitçe artırır. Tüy alma konusunda klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar vermektedir.

Cihaz size onu kollarınızda, bacaklarınızda, koltuk altlarınızda ve boynunuzun altındaki neredeyse tüm vücut organlarınızdaki tüyleri almak için kullanma özgürlüğü verecektir. 300 bin ışık parlaması üretir ve kıl ve tüyta yeniden uzama gücünü zayıflatır.

ollicles. Enerji seviyesi ayarlarının seçeneklerini alırsınız. Cihaz, beş enerji seviyesi seçeneği sunuyor. Seviyeyi ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. Cildinizin taşıma kapasitesine göre enerji seviyesini seçmeniz gerekir.

Ne bekleyebileceğinizi
Tedavi seansları tamamlandıktan sonra temiz ve tüysüz bir cilt göreceksiniz. Sonuçlar, tedavi tamamlandığında kalıcı olarak tüy almanın yüzde 95'i arasında değişir. Gözlerinizi güçlü lazer ışık parlamalarından korumak için gözlükleriyle birlikte geliyor. IPL teknolojisine sahip en iyi lazer kıl ve tüy çıkarıcı, sonuç almak için sizi uzun süre sürüklemez.

Hem erkekler hem de kadınlar için benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Her iki cinsiyette de istenmeyen epilasyon tedavisi için kullanılabilir. Cihazın yüz, kulak veya boyun çevresinde kullanılması tavsiye edilmediğini bilmeniz gerekir. Ancak göğüste, mide çevresinde ve bikini bölgesinde de kullanabilirsiniz. Cildinizin yanmasını önlemek için aynı bölgede tekrar tekrar kullanmayın.

Sonuç olarak
Ev incelemelerinde en iyi lazer kıl ve tüy çıkarıcı listesindeki işlevlerin en sofistike olanı. Tam bir profesyonel tedavi verirdi. En iyi sonuçları almak için planlanan oturumları anlamak için kullanım kılavuzunu okuyun. Evde kalıcı epilasyon tedavisi için ucuz veya hesaplı cihaz isteyen bay ve bayanlara tavsiye edilir.


8. DEESS Seri 3 Sistemi
DEESS Seri 3 Sistemi

İle
2'si 1 arada lazer kıl ve tüy çıkarıcı
Hızlı ve etkili tedavi
FDA onaylandı
3 ayda gözle görülür sonuçlar
Karşısında
Siyah ten ve beyaz renklerde etkili değildir.
Mini Karar
Spa ve güzellik salonlarını unutturacak en güçlü epilasyon çözümü. Evde kalıcı epilasyon ile size iyi sonuçlar verebilme özelliğine sahiptir.

Genel Bakış
Çok fonksiyonlu özelliklerle geliyor ve tedavi seansları bittikten sonra size bebek gibi bir cilt veriyor. Cihaz, fazla veya istenmeyen tüylerinizi alabileceği gibi, tedaviden sonra cildinizi gençleştirebilir. Bu sadece evde 2'si 1 arada en iyi lazer kıl ve tüy çıkarıcıyı alacağınız anlamına gelir. DEESS serisi 3 kıl ve tüy çıkarıcı, güzellik uzmanlarının ve profesyonellerin çoğu tarafından klinik olarak kullanılan aynı IPL lazer teknolojisini kullanıyor.

Açıklamalar
Pekala, bayanlar ve baylar, bu cihaz tüy almanızı jele ihtiyaç duymadan tedavi eder. Evet, cildinizi serin tutmak için soğutma jeli kullanmanıza gerek yoktur. Cihaz seans sırasında cildinizi yakmadığı için. Bir kolun tedavisi için sadece 8 dakikaya ihtiyacınız olacak. Bununla birlikte, evde epilasyon için her iki kolunuz için de sadece on beş dakika tedavi edilebilir.

Listedeki diğer en iyi lazer epilasyon makineleri olarak yoğun darbeli ışık lazer teknolojisini kullanıyor. Cihaz 2'si 1 arada tedavi fonksiyonları sunuyor. DEESS tarafından bu kablolu cihazda bir epilasyon lambası ve ayrıca bir cilt gençleştirme lambası alacaksınız. İstenmeyen büyüyen tüyleri tedavi etmek için 350k lazer ışığı flaşı üretebilir.

Ne bekleyebileceğinizi
Altı seanstan sonra gözle görülür sonuçlar göreceksiniz. Cildiniz DEESS kalıcı lazer kıl ve tüy çıkarıcı ile ilgili sonuçların gerçeğini size söyleyecektir. 12 haftalık bir seans planı planlamanız gerekir ve altı hafta sonra vücudunuzun tedavi edilen bölgesinde gözle görülür şekilde azalmış tüyler görürsünüz.

Cihaz, yüzünüz dahil hemen hemen tüm vücut organlarında kullanım imkanı sunar. Erkeklerin kıl ve tüylarını almak için kullanabileceği kadar güçlüdür. Sonuçların kalın kıl ve tüy modeline göre değiştiğini görürsünüz. Bu, evde kullanmak için, büyümek istemediğiniz kalın tüylerden kurtulmanızı sağlayacak bir makine alacağınız anlamına gelir.

Sonuç olarak
Çoğunuzun cildinizin bakımı için DEESS ürünleri hakkında bildiği gibi. Şirket, cilt bakım ürünlerinde itibarını kazandı ve müşterilerinin yüzde doksanından fazlası ürünlerden memnun. DEESS ürünlerinin dünyadaki çoğu profesyonel tarafından kullanıldığı bir gerçektir. Bu cihaz aynı zamanda FDA onaylıdır ve evde kullanım için güvenli olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.


9. TUMAKOU T6 Kalıcı Ağrısız İnceleme
TUMAKOU T6 Kalıcı Ağrısız İnceleme
 
İle
Ağrısız epilasyon
IPL lazer teknolojisi
Farklı cilt tonları için verimli
Karşısında
Daha iyi sonuçlar görmek için uzun süre
Beyaz kıl ve tüy ve siyah ten üzerinde çalışmamak
Mini Karar
Tumakou T6 kalıcı kıl ve tüy çıkarıcı, size evde ağrısız epilasyon tedavisi sağlar. Seanslar tamamlandığında profesyonel tedavi gibi hissedin.

Genel Bakış
Diğer en iyi lazer kıl ve tüy çıkarıcı ev sistemlerinden farklı olarak, Tomakou her tür cilt ve kıl ve tüyla uyumludur. Sadece siyah ten verimli sonuç alamaz, beyaz kıl ve tüy da başka bir cihaz almalıdır. Ancak cihaz diğer tüm cilt ve kıl ve tüy türleri ile uyumludur. Epilasyonunuzun tedavisi için size ağrısız seanslar verir. Diğer lazer epilasyon araçlarından farklı olup olmadığını keşfetmek için incelemelere girelim.

Açıklamalar
Cihaz, 3,9 m2'lik flaş alanı sunuyor.

beş enerji seviyesi seçeneği. Enerji seviyesini seçeneklerden manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Seviye ayarlama önceliğinize ve ayrıca kıl ve tüyınızı tedavi etmek için ihtiyaç duyduğunuz ışık flaşına ihtiyacı var. Cihaz kullanım sırasında 400k flaş üretebilir. Tedavi seansı bittikten 1 yıl sonra ağrısız tedavi ile etkili sonuçlar alırsınız.

Tomakou'nun lambayı değiştirmek veya değiştirmek için açık seçeneklerle geldiğini duymak isterdiniz. Aynı zamanda otomatik bir LCD sunmaktadır. Aygıt kablolu bir yöntemle çalıştırılır ve kablo güce bağlıyken onu kullanmanız gerekir. 100 ila 240 voltluk bir güç voltajına ihtiyaç duyacaktır. Cihaz koyu kıl ve tüy renkleri üzerinde etkili bir şekilde çalışıyor. Cilt tonunuza göre otomatik olarak ayarlanabilir.

Ne bekleyebileceğinizi
Mükemmel sonuçlar elde etmek için altı aylık ila bir yıllık bir seans programı planlamanız gerekir. On iki aylık tedavinin tamamlanmasının ardından olağanüstü sonucu göreceksiniz. Tedavi tamamlandığında kıl ve tüyta önemli bir azalma fark edilecektir. Bu nedenle, bir yıl boyunca sürekli kullanmanız gerektiğini unutmayın. Kullanım şeklini anlamak için cihazla birlikte gelen kılavuzu okumalısınız.

Cildinizin güzelliği ve kişisel bakımınız için kullanım planına uymalısınız. Güvenilir ve dayanıklıdır ve evde kullanım için tavsiye edilen güvenlidir. Ağrısız tedavi ile en iyi epilasyon, cildinize özen ve güven içinde bakılmasını sağlar. Hoş, şaşırtıcı efektler ve sonuçlar elde edersiniz. Yüz, koltuk altı ve bikini dahil tüm vücut bölgeleriniz için kullanılması tavsiye edilir.

Sonuç olarak
Evde ağrısız ve profesyonel bir tedavi ile en iyi epilasyon işlemini aramayı planlıyorsanız. Tomakou, epilasyon için IPL lazer teknolojisini de kullandığı için harika bir seçim olacaktır. Güzellik uzmanlarının, dermatologların ve salonların çoğu tarafından kullanılan aynı teknolojidir. Yüz, koltuk altı, kollar, bacaklar ve bikini bölgesi dahil olmak üzere tüm vücut parçaları için kullanılabilecek bir cihazınız olur.


10. BoSidin Yüz ve Vücut Kalıcı Kaldırma
BoSidin Yüz ve Vücut Kalıcı Kaldırma
 
İle
Tam vücut tüy alma çözümü
Cildi test etmek için otomatik sensör
Yüz ve vücut özellikleri
Çok etkili ve hızlı
Karşısında
Gözlerini koruman gerek
Mini Karar
Evde kullanım kolaylığı ile size hizmet verebilecek, kadınlar için güçlü ve kalıcı bir epilasyon çözümü. Sadece üç tedavi seansında% 96'ya varan tüy azaltma.

Genel Bakış
Cihaz, konforlu epilasyon tedavisinde güvenli ve süper etkilidir. Tedavi sırasında cildinizi serinletebilir. Buz gibi soğuk bir cilt hissedersiniz, bu da tedavi sırasında ağrı hissetmeyeceğiniz anlamına gelir. Listedeki diğer lazer epilasyondan farklı olarak cildinizi serinletecek teknolojiye sahiptir. Onu derinlemesine inceleyerek inceleyelim.

Açıklamalar
Listedeki diğerleri gibi IPL lazer teknolojisi ile geliyor ve size ağrısız kalıcı tüy alma imkanı sağlıyor. Cihaz, tüy dökülmesinde etkili kapasitelere sahiptir. Üç seanstan sonra kıl ve tüy uzamasında önemli bir azalma göreceksiniz. Cildinizi serin tutan entegre bir buz gibi soğutma sistemiyle birlikte geliyor. Tüy alma tedavisinde hiç cilt yanığı oluşmaz.

Kuvars lamba, 350k lazer ışığı flaşı üretebilir ve işlemi tamamlamak için işlemi tekrarlayabilir. Tedavi sırasında cildinizi lazer hasarlarından koruyacak entegre bir UV filtresi sunuyor. Cihaz beş farklı seviyede enerji ayarı sunduğundan enerji seviyelerini kişiselleştirebilirsiniz.

Ne bekleyebileceğinizi
BoSidin yüz ve vücut kalıcı kıl ve tüy çıkarıcı, üç ay içinde gözle görülür sonuçlar alacağınız kadar etkilidir. İlk üç tedavi, kalıcı olarak kurtulmak için istenmeyen tüylerinizde kullanmanız için sizi motive edecektir. Cildinizi iyileştirme kapasitesine sahiptir. Cildinize BoSidin ile tüy alma tedavisi uyguladığınızda cildinizi gençleştirir ve bebek cildi gibi yumuşak bırakır.

Gözlerinizi ve görmenizi korumak için güvenlik gözlüklerini kullanmayı unutmamalısınız. Cihaz, tıraş makinesi dahil paketle birlikte bir AC adaptörü ve gözlük sunuyor. Hafif bir gövdeye ve gelişmiş bir tasarıma sahiptir. Taşıması ve kullanımı çok kolaydır. Şimdi yüz ve diğer vücut ciltleri için BoSidin ile profesyonel bir tedavi alın.

Sonuç olarak
Diğer tüy alma makineleri gibi BoSidin de evde, mahremiyet ve rahatlıkla ağrısız kalıcı epilasyon sunar. Dermatologların ve güzellik salonlarının çoğu tarafından kullanılan IPL epilasyon teknolojisi ile en iyi kıl ve tüy çıkarıcıdır. İstenmeyen tüy alımından kurtulmak için kalıcı bir çözüm arıyorsanız, bu harika bir seçim olabilir.

En İyi kıl ve tüy Lazer Temizleyici Alış Önerileri
İncelemelerin tamamını okuduktan sonra, evde en iyi kıl ve tüy lazer çıkarıcıyı seçme fikriniz olduğundan eminim. Zor kazandığınız parayı masada bırakmadan önce aşağıdaki özellikleri aklınızda bulundurmalısınız.

Lazer için herhangi bir satın alım yapmadan önce öncelikli tutulması gerekenler

evde epilasyon sistemi. Cildinizin tonunun ne olduğunu ve hangi kıl ve tüy rengini çıkarmak istediğinizi bilmelisiniz. kıl ve tüy çıkarıcıların çoğunun bir tedaviden sonra ciltte yanıklar bıraktığı gerçeğinin farkında olmanız önemlidir. Cildinizin güvenliği için istenmeyen tüyleri ağrısız bir şekilde tedavi eden bir tüy alma cihazı seçmeniz gerekir.

Yukarıdaki cihazlardan birine sahip olarak gelişmiş IPL lazer teknolojisi artık sizin elinizde. Flaş sayısını aklınızda tutmalısınız. Tüy alma makinesi üreticilerinin çoğu, otomatik sensörün cilt tonu olduğunu iddia ediyor. Program ve tedavi planı size açık olmalıdır. Hiçbir cihazı test etmediğimiz için bu gönderinin araştırmaya dayandığını bilmelisiniz. Kullanıcıların verilerini topladık ve gönderi, müşterilerin tedaviden sonra yazdıkları incelemelere dayanmaktadır.


En İyi Lazer Epilasyon 2021