Konya Lazerle El Gençleştirme, Konya Lazerle El Gençleştirme 2024 Fiyatları, Konya Lazer El Gençleştirme, Konya Lazer Gençleştirme Yapan Yerler
Lazerle El Gençleştirme

Lazerle El Gençleştirme, lazer ile düzenli uygulamalar sonucunda eldeki kırışıklıklarda düzelme meydana gelmektedir. Ortalama 3-5 seans arasında lazer uygulanması eldeki kırışıklıkları daha iyi hale getirecek, belirsizleştirecektir. Lazer ile bu bölgedeki koyu renkli lezyonlarda giderilebilmektedir. Lazerle el gençleştirme bazen dolgu maddeleri kullanılarak da kombine edilebilmektedir. Yine eldeki yaşılılık lekeleri, güneş lekeleri de lazer ile tedavi edilebilmektedir. Lazerle el gençleştirme hakkında detaylı bilgi ve 2020 fiyatları için 0332 322 89 89 nolu telefondan kliniğimizi arayabilirsiniz.

Ellerimiz, en çok kullandığımız uzvumuzdur. Kirli ortamlarda, yemek yaparken, bulaşık yıkarken, temizlik yaparken vb. Durumlar gibi birçok etkinlikte ellerimizi kullanmaktayız. En çok yıpranan da yine ellerimiz olmaktadır. Gerekli özeni göstermeyip, bakımını yapmadığımız zaman deformasyona uğrar, zarar görür. Yaşlanmanın olumsuz etkilerini etkileyerek daha erken ortaya çıkmasına neden olurlar.

Ellerimizde yüzümüz gibi açıkta olan güneş ışınlarına ve başka zararlı durumların etkilerine maruz kalan organlarımızdır. Zaman geçtikçe, yaşlanma belirtileri el ve yüz bölgesinde en erken ve daha çok görülür. Ciltte oluşan gevşeme ve zayıflamaya güneşin zararlı ışınları ve olumsuz faktörler de eklenince el derisinde yaşlılık ya da güneş lekeleri, kırışıklıklar, kuruma gibi sorunlar ortaya çıkar. Kullanılan sabunlar, kimyasallar, ısı, nem gibi bir çok neden yaşlanmayı tetikler. Deri sürekli kendini yenileyen bir organdır. Fakat yaşın ilerlemesi ile bu durum gittikçe yavaşlamaya başlar. Ortaya çıkan sorunları düzeltmesi zor hale gelir. Yaş küçükken oluşan problemleri cilt düzeltebilmektedir. Fakat yaşın ilerlemesi ciddi derecede etkilemektedir.

Lazerle El Gençleştirme Konya    

Ellerimizi ne kadar nemlendirici kremler kullansak ve güneşten korumak için çabalasak bile tam olarak yaşlanmanın etkileri cildimizde belli olacaktır.

Oluşan bu sorunlardan kurtulmak artık mümkündür. Medikal estetik alanında, lazer uygulaması ile deformasyona uğrayan ellerimizi daha genç ve güzel hale getirme olanağı sağlanmaktadır.

Lekeler ve kırışan deri lazer tarafından yenilenmekte olup, gevşeme ve sarkmaya neden olan doku eksikliğinin önüne geçerek tekrar doku hücrelerinin üretimini artırmaya başlar ve eski sağlıklı görüntüsüne kavuşmasını sağlar.

Lazer sistemleri, bu konuda oldukça etkili ve olumlu sonuçlar veren sistemlerdir. Fraksiyonel lazer, durmuş ya da azalmış doku azalmasını tetikleyerek, onarım hücrelerinin artmasını sağlar. Bunu yapmak için ise uygulama yapılacak bölgelere çok az derecelerde hasar verme işlemi yapılır. Uygulama yapılan bölgenin çevresindeki sağlam dokular, hasar görmüş dokuları iyileştirme işlemine başlarlar. Bu şekilde sağlam dokuların uyarılmasını sağlanır. Cilt kendi kendini yenilemeye başlar. Ekstra olarak başka bir uygulama yapılmaya gerek kalmaz. Uygulama yapılmış, hasarlı bölgeler hızlı bir şekilde onarılmaya başlanır. Cilt gençleşmeye başlar ve derinin üzerindeki lekeler kaybolur. Cildin nem dengesi sağlanır.

İşlem sırasında çok az niteliklerde ağrı hissi oluşabilir. Lokal anestezi kullanılarak yapılabilir. Hastanede kalma durumu olmaz. İyileşme ortalama olarak 7 ile 10 gün arasında değişmektedir. Hasta, yapılan işlemden hemen sonra ellerini kullanmaya başlayabilir.

Genel olarak 6 seans kadar süren bir yöntemdir. Sorunun derinliğine ve derecesine göre seans sayısı değişmektedir. Ortalama 1 aylık aralıklar ile seanslar tekrarlanmaktadır. İlk seanstan % 30 civarında iyileşme görülmektedir. Her seansın sonunda iyileşme etkisi artmaktadır. Tüm seanslar bittikten sonra %85 seviyelerinde iyileşme görülmektedir. Yarım saat süren seanslarda kişi günlük yaşamına hemen dönmektedir. Lazerle el gençleştirme tedavisinin herhangi bir bilinen yan etkisi yoktur. Bu zamana kadar bununla ilgili şikayet alınmamıştır. Tüm dünyada güvenle kullanılan bir yöntemdir. Ülkemizde de en çok kullanılan bir yöntemdir.

Lazerle El Gençleştirme 2020 Fiyatları

Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve ücretleri öğrenmek için kliniğimize başvurmanız gerekmektedir.

Konya'da lazerle el gençleştirme uygulaması, Uzm. Dr. Ayça Tuğrul tarafından yapılmaktadır.


Konya Lazerle El Gençleştirme, Konya Lazerle El Gençleştirme 2024 Fiyatları, Konya Lazer El Gençleştirme, Konya Lazer Gençleştirme Yapan Yerler