Konya Z Lipo, Konya Soğuk Lipoliz, Konya Soğuk Lipoliz Yapan Hastane, Soğuk Lipoliz Konya, Konya Zayıflama Merkezleri, Meram Soğuk Lipoliz, İğneli Lipoliz Konya, Soğuk Lipoliz Meram
Zimmer Z Lipo

Z Lipo Vücut şekillendirme

Zimmer MedizinSysteme tıbbi soğuk hava cihazları alanında 45 yılı aşan deneyimi ile dünya lideridir. Tüm dünyada 45 bin adetten fazla satan Cryo5 ve Cryo6 cihazlarından elde edilen deneyim ile Z Lipo tasarlanıp, üretilmiştir.

CryoLipoliz (Soğuk Lipoliz)

vücudun çeşitli bölgelerindeki istenmeyen yağ birikimlerinin kalıcı olarak azaltılmasını sağlayan bir yöntemdir.

Soğuk Lipoliz, cilt altındaki yağ tabakasının çevre dokulara zarar vermeden belli bir dereceye kadar soğutulması esasına dayanır. Yağ hücreleri soğuğa maruz kalınca programlanmış hücre ölümü (apoptozis) oluşur ve geri dönüşümsüz yağ hücre fonksiyonları küçülür. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal inflamatuvar sistemi ile vücuttan atılır. Zaman içerisinde uygulama bölgesinde yaklaşık % 30-40 oranında incelme gözlenir.

Soğuğun Zayıflatma Gücü

Z Lipo cihazının sunduğu hassas kontrol sayesinde tedavi alanı -5 °C ile -10°C arasında istenen sıcaklığa soğutulur. Seçilen sıcaklığın doğruluğu tedavi başarısı ve güvenliği için vazgeçilmez bir husustur. Sistemde bulunan titreşimli vakum özelliği lenfatik drenaj ve metabolizma üzerindeki olumlu etkiyi arttırır. Z Lipo 3 farklı büyüklükteki başlıkları ile tüm vücut bölgelerinde kullanılır. Bireysel tedavi protokolleri her hastanın ihtiyaçlarını karşılamaya olanak tanır.

Kullanım Alanları

+ Karın, Göbek
+ Basen
+ Bel ve Yan Bölgeler
+ İç Bacak
+ Üst Kol
+ Sırt
+ Erkek Göğüs Bölgesi

Avantajlar

+ Modern cihaz tasarımı, 10.2″ dokunmatik renkli ekran
+ 2 aplikatörün aynı anda kullanılabilmesi
+ Kullanıcı dostu, kolay uygulanabilen yazılım
+ -5°C ile -10°C arasında ayarlanabilen sıcaklık aralığı
+ Sabit veya atımlı vakum emme modu
+ 10 farklı vakum emme seviyesi
+ Tedavi süresinin seçilebilmesi (Maksimum 60 dakika)
+ Düşük tedavi maliyeti
+ Uzun süreli kalıcı etki

Z Lipo & Z Wawe Mükemmel Kombinasyon

Z Lipo (Soğuk Lipoliz) ve Z Wawe (Akustik Dalga Terapisi) bir arada kullanıldığında daha iyi vücut şekillendirme için mükemmel bir sinerji yaratırlar. Klinik çalışmalar, soğuk lipolizden (CryoLipoliz) sonra akustik dalga terapisi uygulamasının daha hızlı yağ kaybı sağlamakla kalmayıp lenfatik drenajı uyardığı ve cildi sıkılaştırdığını da göstermektedir.  Dünyanın önde gelen uzmanları bu konsepti uzun zamandır kullanmaktadırlar.

Z Lipo Nasıl Uygulanmaktadır?

Uygulama yapılacak alan doktor tarafından belirlendikten sonra cihaza özel nemlendirici özelliği sahip ıslak koruyucu ped uygulama yapılacak bölgedeki cilt üzerine yerleştirilir.Uygulama başlığı ped üzerine yerleştirilir ve cihaz çalıştırılır.Uygulama alanı, cihaz başlığının haznesi tarafından hafif bir vakumla içe doğru çekilir ve 1 saat boyunca soğutulur.

Z Lipo Uygulama Sonrasında Yan Etki Oluşur Mu?

Uygulama esnasında ve sonrasında neredeyse hiçbir yan etki oluşmaz.

Uygulamadan hemen sonra tedavi alanında hafif kızarıklık,hassasiyet oluşabilir.Ancak çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar.

Z Lipo Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

Uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir ağrı hissedilmez. Hastanın işlem esnasında telefon, dergi vs. ile meşgul olabileceği konforlu bir uygulamadır.

Z Lipo Kimlere Uygulanabilir?

Z Lipo hamileler, emzirenler, diyabet, böbrek ve karaciğer hastaları dışında kalan kadın-erkek tüm yaş gruplarına, tüm vücut ve cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilir.

Z Lipo Kaç Seans Uygulanır?

Uygulama bölgesi ve alanın genişliğine bağlı olmakla birlikte genellikle tek bir seans yeterlidir. Aynı gün içerisinde birkaç farklı bölgenin tedavisi mümkündür.
 


Konya Z Lipo, Konya Soğuk Lipoliz, Konya Soğuk Lipoliz Yapan Hastane, Soğuk Lipoliz Konya, Konya Zayıflama Merkezleri, Meram Soğuk Lipoliz, İğneli Lipoliz Konya, Soğuk Lipoliz Meram