Konya Emerge Göz Çevresi, Konya Emerge Lazer Yaptıranlar Yorumları, Konya Emerge Lazer Fiyatı, Konya Emerge Lazer Göz Altı, Emerge Lazer Konya, Konya Göz Çevresi Kırışıklıkları Lazer Tedavisi Fiyatları, Konya Göz Çevresi Lazer Fiyatları, Konya Fraksiyonel Lazer Göz Çevresi, Konya Radyofrekans Göz Altı Torbası
Emerge

Emerge Göz çevresi ve Göz kapağı uygulamasında FDA onayına sahip tek lazer

+ Çatlaklara, kırışıklıklara ve ince çizgilere veda edin.

+ Çatlaklara, Kırışıklıklara ve İnce Çizgilere veda edin

Emerge soyucu özelliği olmayan 1410 nm lazer dalga boyunu kullanır. Ciltte doku kaybı yaratmadan cildi onaran, yenileyen ve gençleştiren yenilikçi bir teknolojidir. Kullandığı özel dalga boyu ve güvenli teknolojisi ile göz çevresi ve göz kapağında kullanılabilen FDA onayına sahip tek lazerdir.

Fraksiyonel yani kontrollü hasar yaratan lazer ışınları, cilt yüzeyinde hiç bir travma yaratmadan dermisin alt katmanlarına kadar mikro termal kanallar açarak
cilt yenilenme mekanizmasını harekete geçirirler.

Oluşan termal hasar cilt altında kolajen sentezini uyararak kolajen üretimini arttırır. Birkaç hafta içeresinde koagüle olan alanda eski dokular yeni kolajen ve elastin dokusuyla yer değiştirir ve ciltte sıkılaşma etkisi gösterir.

Aynı zamanda cildin onarımı da tetiklendiğinden daha sağlıklı, daha ışıltılı, daha pürüzsüz bir cilt elde edilir. Vücudun iyileşme mekanizmasıyla hasarlı doku yerini yeni dokuya bıraktığından çatlak tedavisinde de hasta memnuniyet oranı çok yüksektir.

Emerge Kullanım Alanları

+ Kırışıklıklar ve ince çizgiler
+ Göz çevresi ve göz kapağı kırışıklıkları
+ Gözaltı morlukları ve şişlikleri
+ Leke tedavisi (Güneş, yaşlılık ve hamilelik lekeleri)
+ Dudak üzeri ve kenarındaki çizgiler
+ Doğum sonrası ve kilo alıp vermekle oluşan çatlaklar
+ Akne izi tedavisi
+ Cilt tonu düzensizlikleri
+ Botox ve dolgu uygulamalarını tamamlayıcı tedavi

Neden Emerge?

Emerge diğer lazer cilt gençleştirme yöntemlerinden farklı olarak ablatif olmadığından (ciltte soyma yapmaz) ciltte doku kaybı yaratmaz. Bu nedenle acısız bir uygulama olması, diğer lazer tedavilerine göre kısa uygulama süresi ve kısa iyileşme süresi tercih sebebidir. Non-ablative bir yöntem olduğu için kişi uygulama sonrası sosyal hayatına devam edebilir.

Kullandığı özel dalga boyu, yenilikçi ve güvenli teknolojisi ile göz çevresi ve göz kapağı uygulamalarında kullanılan dünyada FDA onayına sahip tek cilt yenileme lazeridir.

Tedavisi zor olan cilt çatlaklarında da hasta memnuniyet oranı çok yüksektir.

Uygulama Sonrasında Yan Etki Oluşur Mu?

Emerge FDA onayına sahip son derece güvenli bir sistemdir. Göz çevresi ve göz kapağında kullanılabilen FDA onayınada sahip tek cihazdır. Dolayısı ile son derece güvenlidir. Uygulamadan sonra hafif kızarıklık, hafif bir ödem ve sıcaklık hissi oluşabilir. Bu durum genellikle 12 saat sonra geçmektedir.

Emerge Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

Minimum ağrı hissedilen bir uygulamadır. Tedavi sırasında ve sonrasında çoğu hasta hiçbir ağrı hissetmez.

Emerge Kimlere Uygulanabilir?

Emerge kadın-erkek tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilir.

Kaç Seans Uygulanır?

Cildin ihtiyacına göre 3 hafta ara ile 3-6 seans önerilir.

Uygulama Sonrası Herhangi Bir Bakım Gerekir Mi?

Emerge uygulaması sonrası hasta sosyal yaşamına hemen geri dönebilir. Cildin nemlendirilmesi ve güneş koruyucu kullanılması önerilir.


Konya Emerge Göz Çevresi, Konya Emerge Lazer Yaptıranlar Yorumları, Konya Emerge Lazer Fiyatı, Konya Emerge Lazer Göz Altı, Emerge Lazer Konya, Konya Göz Çevresi Kırışıklıkları Lazer Tedavisi Fiyatları, Konya Göz Çevresi Lazer Fiyatları, Konya Fraksiyonel Lazer Göz Çevresi, Konya Radyofrekans Göz Altı Torbası