Yasal Uyarı

Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir.Sitedeki bilgiler kesinlikle doktor muayenesi yerine geçmez. Gerçek bir muayene, teşhis ve tedavi için, hasta ve doktorun bir araya gelmesi ve tam bir fizik muayene yapılması gerekir, hatta bazı tahliller de istenebilir. Site içeriğinin tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik farklı teknik, bilgi ve uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel tecrübesi ve yeteneği belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olabilir. Site içeriği sürekli güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilemez. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmalısınız. Bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı doğabilecek zararlardan site sahibi yasal sorumluluk altında asla değildir.

Bu site Uzm.Dr. Ayça Tuğrul Dermatoloji Kliniği’nde yapılan uygulamaların tanıtımı veya reklamı niteliğinde olmayıp, sitede bahsi geçen uygulamaların Uzm.Dr. Ayça Tuğrul Dermatoloji Kliniği’nde yapılan uygulamalar olduğu anlamı çıkarılamaz.

Bu siteyi ziyaret edenler yukarıdaki hususları kabul etmiş sayılır.