Konya Magellan Vampire Facelift, Magellan Vampire Facelift Nedir?, Konya Vampire Facelift Fiyatları, Konya Vampire Facelift yaptıranlar, Vampir Face Lift Fiyatları 2022, Vampir Face Lift Fiyatları Konya, Vampir Face Lift Konya
Magellan Vampire Facelift

Magellan Vampire Facelift Nedir?

Kim Kardashian başta olmak üzere Gisele Bundchen, Bar Refaeli ve daha birçok ünlü ismin güzelliğini borçlu olduğu yöntem, sarkmış ve görünümü bozulmuş yüz hatlarını onarıyor ve yüzde toparlanma, gençleşme sağlıyor. Kişinin kendi kanından elde edilen, rejenerasyonu sağlayan hücreler ve çeşitli vitamin kombinasyonunun özel bir teknikle uygulama yöntemi olan Vampire Facelift, son dönemin en çağdaş ve en az müdahale içeren yaşlanma karşıtı tedavilerden sayılıyor.

Kendi kanınızdan gelen kök hücreler ve trombosit büyüme faktörleriyle gençleşmek istiyorsanız, alerji riski olan uygulamalardan kaçınıyor ve doğal bir görünüm peşindeyseniz Magellan Vampire Facelift sizin için ideal bir uygulamadır.

Magellan ile aynı seansta hem cildiniz, hemde cilt altı dokunuz onarılır, fibroblaslar uyarılarak daha parlak ve canlı bir cilt elde edilir.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Uygulama:
Kişinin kendi kanından, Magellan sistemiyle büyüme faktörleri ve istenilen hücreler elde edilir. Büyüme faktörleri yüze enjekte edildiğinde, yeni hücre oluşumu için kök hücreleri uyarır. Böylelikle yeni kolajen, yeni fibroblast, yeni kan hücrelerinin salınımı sağlanır.

Uygulama Süresi:
- Ortalama 40 dakika süren tek seanslık bir uygulamadır.
- Sonrasında günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Etkisi:
- Yüz şekli yeniden yapılanır, sarkmış ve görünümü bozulmuş yüz hatları onarılır.
- Cilt tonu ve yapısı daha iyi görünür.
- Dokuda onarım ve gençleşme meydana gelir.
- Uygulamayı yaptırdığınız andan itibaren ciltte yenilenme sürece hemen başlar.

Magellan Hakkında Her Şey

- Gerçek ve Gelişmiş PRP
- Yüksek Konsantrasyonda PRP ve Kemik İliği
- Magellan teknolojisi, Trombositten Zengin Plazma (PRP) ve Trombositten Zayıf Plazma sağlayabilen otomatik çift spinli bir işleme sistemi sağlar
- Trombositler çeşitli büyüme faktörleri salgılar.

PDGF
Trombosit Kaynaklı Büyüme Faktörü Hücre gelişimi, yeni kan damarları olşumu ve kan damarlarının onarımı, kolajen üretimi.

TGF - B
Epitel ve vasküler endotel hücrelerin gelişimi, yara iyileşmesi.

VEGF
Vasküler endotel hücre oluşturma ve geliştirme.

FGF - Fibroblast Büyüme Faktörü
Doku onarımı, hücre gelişimi, kolajen üretimi ve hyaluronik asit üretimi.

EGF - Epitel Büyüme Faktör
Epitel hücre gelişiminin arttırılması, damarlanma ve yara iyileşmesinin desteklenmesi

Her Hasta Eşsizdir
Tamamen kişiselleştirilebilir ürün miktarı ve trombosit konsantrasyonu ile her hastanın kendine özgü ihtiyaçlarını karşılayın.

Magellan trombosit ayrıştırıcı PRP’yi özelleştirme yeteneği açısından benzarsiz bir teknolojidir. Sistem, 3-10 ml ürün verecek şekilde programlanabilir.

Bu, PRP içindeki her ml trombosit konsantrasyonunu ayarlamanızı sağlar. Magellan her kiti, maksimum 30 ml ürün verecek 3 döngü için onaylanmıştır.

Tek bir tuşa basarak PRP’yi özelleştirebiliyoruz.

6 ml’ye işlenmiş 60 ml kan 7,2 kat trombosit konsantrasyonu sağlar. Trombosit konsantrasyonunu terapötik seviyede tutmak için, her işlem ve uygulamada ürün yoğunluğunu ve miktarını ayarlayabilmek önemlidir.

Otolog

Neden hastalarınıza aradıklarınızı vermiyorsunuz? Doku iyileşmesi ve yenilenmesi için kişinin kendi trombosit kaynaklı büyüme faktörlerini ve öncü hücrelerini kullanan, verrahi olmayan biyolojik bir yaklaşım. Birçok çalışmaya göre PRP’deki Trombosit konstantrasyonunun terapötik etki göstermesi için en az 4-6 kat olması gerekir. PRP, büyüme faktörlerinin yanı sıra doku iyileşmesi ve yenilenmesi için gerekli olan fibrin matriksi açısından da zengindir.

Prp'nin Uygulama Alanları

- Kozmetik / Dermatoloji / Üroloji
- Cilt Yenilenmesi
- Saç Dökülmesi
- Yara ve Yanık Tedavisi
- P-Shot (Erektil Disfonksiyon)
- O-Shot (Jinekoloji)
- Ortopedi
- Dejeneratif Eklem Hasarı
- Osteoartrit
- İntervertebral Disk Dejenerasyonu
- Epikondilit
- Plantar Fasiit
- Tendon ve Kas Yaralanması


Konya Magellan Vampire Facelift, Magellan Vampire Facelift Nedir?, Konya Vampire Facelift Fiyatları, Konya Vampire Facelift yaptıranlar, Vampir Face Lift Fiyatları 2022, Vampir Face Lift Fiyatları Konya, Vampir Face Lift Konya