Konya Gençlik Aşısı, Konya Gençlik Aşısı Fiyatları, Konya H100 Aşısı Yorumları, Konya H100 Aşısı Yaptıranlar, Konya H100 Aşısı Fiyatı, Konya H100 Aşısı Fiyatı Nedir, Konya H100 Aşısı Kullananlar, Konya H100 Aşısı Yaptıranlar Yorumları, Gençlik Aşısı Fiyatları 2021
Gençlik Aşısı

H 100 gençlik aşısı, yüzümüzde, boyun bölgesi ve dekoltede, ellerde yaşa bağlı elastikiyet kaybında, cilt kuruluğunda, kırışıklıklarda kullanılan, anti aging özellikleri içeriğinde barındıran hyaluronik asit ağırlıklı ancak beraberinde mineraller, vitaminler ve yardımcı maddeler bulunduran bir üründür. İçerdiği hayaluronik asit miktarı 5 ml de 100 mg dır. Yoğun hyaluronik asit sayesinde ciltte nem tutar, kırışıklıkları azaltır. Yine benzerlerinden farklı olarak ihtiva ettiği mannitol sayesinde güçlü ödem çözücü etki yaratır ve hyaluronik asitin dokudaki kalıcılığını arttırır.

H 100 aşısındaki hyaluronik asit normal dolgulardan farklı olarak çapraz bağsızdır. Yani bulunduğu yerde hacim kazanmaz, çevre dokulara yayılarak genel bir etki gösterir. Bu yüzden uygulandığı tüm alana etki sağlar.

Bunun yanında prokollajen peptit; kollajen liflerini büyütürken, hexaprptit 8 kırışıklıkların açılmasına yardımcı olur. Peptapeptit 8 ise myofibrilleri etkileyerek, dmae kas dokusunu destekleyerek etkiyi arttırır. B1 ve B6 vitaminleri antioksidan etkilidir ve içerdiği 7 adet aminoasit hücre yenilenmesini arttırır.

H-100 Gençlik Aşısı Nasıl Uygulanır?

Yüzünüzde herhangi bir ağrı, hassasiyet olmaması için önce lokal anestezik kremlerle uyuşturma sağlanır. Sonra deriden kabarık papül oluşturacak şekilde deri içine mezoterapi benzeri küçük dozlar verilir. Uygulama son derece basit ve konforludur.

H-100 Gençlik Serumu Kaç Seans Uygulanır?

2-3 hafta aralıklarla 3 seans uygulanması gerekmektedir. Ancak hastanın derisinin çok yıprandığı, kırışıklıkların çok fazla olduğu durumlarda 5 seans uygulama tercih edilebilir. Uygulamadan 2 hafta sonra sonuçlar görünmeye başlar, devamında etki artarak devam eder. Ortalama 1 yıl kadar kalıcılığı vardır ve her sene tekrarlanabilir.

H-100 Gençlik Aşısının Yan Etkileri Nelerdir?

Uygulamaya ait enjeksiyon yerlerinde kızarıklık, hafif şişlik, morluk gibi yan etkiler olabilir, uygulama içeriğine karşı bir reaksiyon olmadıkça yan etkisi bulunmamaktadır.

H - 100 Aşısının Fiyatları Nelerdir?

H 100 aşısı fiyatları uygulamanın kaç seans yapılacağına bağlı olarak değişmektedir. Genç bir kişide 3 seans H-100 aşısı yeterli iken daha yaşlı, sarkık, kırışık bir hastada daha fazla seans gerekecektir ve fiyatları da bu oranda değişecektir. 2020 H-100 aşısı fiyatlarını öğrenmek için ileşitim sayfamızdan bilgi alabilir.

Konya'da gençlik aşısı ve gençlik serumu h-100 uygulaması, Uzm. Dr. Ayça Tuğrul tarafından yapılmaktadır.


Konya Gençlik Aşısı, Konya Gençlik Aşısı Fiyatları, Konya H100 Aşısı Yorumları, Konya H100 Aşısı Yaptıranlar, Konya H100 Aşısı Fiyatı, Konya H100 Aşısı Fiyatı Nedir, Konya H100 Aşısı Kullananlar, Konya H100 Aşısı Yaptıranlar Yorumları, Gençlik Aşısı Fiyatları 2021